Bursa Mezar Taşı | Mezar Yapımı Bakımı ve Onarımı

Taşyapı Mermer&Granit ilk olarak 2004 yılından günümüze Bursa Hamitler Mezarlığı Yolu üzerindeki imalathanemizde kurucusu İshak ERGÜN tarafından faaliyete geçmis ve bursamezartasi.com sitesi ile 2010 yılında hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.


Bursa ve çevre il ve ilçelerdeki bütün mezarlıklarında sevdiklerinize ait mezarların her türlü yapımı, onarımı, yenilenmesi deneyimli teknik personelimizle yılların verdiği tecrübe ile özenle yapılmaktadır. Her türlü granit, mermer, mozaik (Technistone) türü veya sizin beğeneceğiniz biçimde ve bizim tavsiye deceğimiz özelliklerdeki mezar modelleri yapımı; var olan mezarınızın onarımı ve yenilenmesi gibi kabir inşaatı ile ilgili her konuda yanınızdayız.

Ayrıca mezar üstü çiçeklendirmeyi, peyzaj uzmanların yönlendirmesi ve müşterilerin talepleri doğrultusunda uzun ömürlü bitki ve çiçeklerle gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Hayatta iken üzerlerine titrediğimiz yakınlarımıza vefamızı göstermek için mezarlarına da en iyi şekilde bakmanın hepimizin görevi olduğunu düşünüyoruz.

Blok Granit Mezar, Blok Mermer Mezar, Aile Kabiri ve tüm Mezar&Kabir modellerimiz için aramanız veya sitemizden modellerimiz hakkında detaylı bilgi edinip bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

TÜM MODELLERİMİZ İÇİN >>